Dla nas największą wartością są sukcesy naszych spółek.


 

 

COMARCH 

Globalny dostawca biznesowych rozwiązań IT
Inwestycja Rafała Stycznia: 1993 jako współzałożyciel
www.comarch.pl

Spółka informatyczna specjalizująca się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Firma wyróżnia się kompleksową ofertą dla sektorów telekomunikacji, usług finansowych, ubezpieczeniowych, dużych firm, administracji publicznej oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Grupa Kapitałowa Comarch to sieć oddziałów na terenie całej Polski, a także grupa zagranicznych spółek, zlokalizowanych na terenie Europy, obu Ameryk i Bliskiego Wschodu. Przedsiębiorstwa grupy zatrudniają obecnie blisko 3500 pracowników: programistów, informatyków i ekonomistów – absolwentów najlepszych uczelni polskich i zagranicznych. Grupa Comarch to lider na polskim rynku w zakresie tworzenia i wdrażania nowoczesnych technologii dla biznesu, który z pasją realizuje cele oraz założenia społeczeństwa informacyjnego.

Jednym z twórców COMARCH jest Rafał Styczeń (obecnie prezes Zarządu IIF S.A.). Przez wiele lat pełnił funkcję wiceprezesa zarządu COMARCH, przygotowywał także spółkę do wejścia na giełdę.

 
Najpopularniejsze
Kategorie postów

IIF SP. Z O.O.
al. Jana Pawła II 43b
Budynek Podium Park,
10 piętro
31-864 Kraków
biuro@iif.pl

Szukaj w artykułach

Dołącz do nas!
2024 Copyright IIF