Dla nas największą wartością są sukcesy naszych spółek.


 

 

COMARCH 

Globalny dostawca biznesowych rozwiązań IT
Inwestycja Rafała Stycznia: 1993 jako współzałożyciel
www.comarch.pl

Spółka informatyczna specjalizująca się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Firma wyróżnia się kompleksową ofertą dla sektorów telekomunikacji, usług finansowych, ubezpieczeniowych, dużych firm, administracji publicznej oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Grupa Kapitałowa Comarch to sieć oddziałów na terenie całej Polski, a także grupa zagranicznych spółek, zlokalizowanych na terenie Europy, obu Ameryk i Bliskiego Wschodu. Przedsiębiorstwa grupy zatrudniają obecnie blisko 3500 pracowników: programistów, informatyków i ekonomistów – absolwentów najlepszych uczelni polskich i zagranicznych. Grupa Comarch to lider na polskim rynku w zakresie tworzenia i wdrażania nowoczesnych technologii dla biznesu, który z pasją realizuje cele oraz założenia społeczeństwa informacyjnego.

Jednym z twórców COMARCH jest Rafał Styczeń (obecnie prezes Zarządu IIF S.A.). Przez wiele lat pełnił funkcję wiceprezesa zarządu COMARCH, przygotowywał także spółkę do wejścia na giełdę.

 
Najpopularniejsze
Kategorie postów

IIF RMS VENTURES LLC S.K.A.
al. Jana Pawła II 43b
Budynek Podium Park,
10 piętro
31-864 Kraków
tel. +48 12 376 51 73
biuro@iif.pl

Szukaj w artykułach

Dołącz do nas!
2023 Copyright IIF