Dla nas największą wartością są sukcesy naszych spółek.


meble Serwis branży meblarskiej
Inwestycja IIF: Październik 2008
www.meble.pl

Portal numer 1 wyposażenia wnętrz w Polsce odwiedzany przez milion użytkowników miesięcznie. To również największy pasaż meblowy: sklep.meble.pl.

Meble.pl to portal zajmujący pierwsze miejsce w badaniach PBI Gemius. Spółka, w którą w październiku 2008, zainwestował IIF jest doskonale zarządzana a serwis jest niekwestionowanym liderem branży meblarskiej.

Dzięki inwestycji IIF spółka meble.pl znacznie poszerzy swój udział w rynku internetowym. Inwestycja pozwoli meble.pl na zajęcie czołowego miejsca w potężnym, rozwijającym się rynku e-commerce. Już dziś meble.pl są liderem branży, a w perspektywie kilku lat staną się największym centrum handlu elektronicznego w branży wnętrzarsko – meblarskiej. Wiara IIF w sukces tego projektu wynika z przekonania, że kupno mebli w Internecie jest równie łatwe i wygodne jak zakup sprzętu RTV i AGD.

Strategia rozwoju zakłada, że meble.pl staną się miejscem, w którym szybko i wygodnie będzie można urządzić i zaprojektować dom czy mieszkanie. Kompleksowe podejście to klucz do sukcesu – począwszy od projektowania wnętrza aż do jego wyposażenia i wykonania. Na każdym etapie można zasięgnąć porad specjalistów, znaleźć opinie innych użytkowników, skorzystać z bazy wykonawców, projektantów i producentów mebli. Społecznościowa platforma projektowa umożliwi ponadto nabycie poszczególnych elementów wyposażenia domu.

Serwis współpracuje z największymi graczami rynku internetowego (dom.gazeta.pl), ma doskonałe relacje w branży meblarskiej i jest animatorem rynku meblowego. Przyznawana przez nią nagroda „Diament Meblarstwa” jest uznanym w środowisku wyróżnieniem. Spółka efektywnie wykorzystuje swoje zasoby w budowaniu zasięgu na rynku internetowym. W lipcu 2008 roku został otwarty dynamicznie rozwijający się pasaż handlowy oraz pozyskane zostały dwa serwisy z internetowej branży meblarskiej (mebleo.pl i meblowy.com.pl).

 

Poszukujemy CFO do Meble.pl (CFO wanted)

Rafał Styczeń 12/10/2011

Szukamy do meble.pl młodego, zdolnego, ambitnego CFO.Meble.pl to prężnie rozwijący sie e-commerce w branży meblowej. Ogromna dynamika i zyskowność. W 2008 miał raptem 1.2 mln rocznej sprzedaży. Dziś ponad 36 mln obrotu w pasażu, własna sprzedaż...

więcej

Otwarcie Centrum meble.pl

IIF 02/09/2011

26.08.2011 miało miejsce pre-opening Centrum meble.pl w RzeszowieW jednym miejscu klienci znajdą tam akcesoria meblowe takich firm jak  Blum, Accuride, Siro, Schwinn, Gamet, Rehau i wielu innych. Centrum meble.pl będzie oferować usługi cięcia...

więcej

E-biznes od kuchni: meble.pl

IIF 09/12/2009

Na łamach Internet Standard ukazał się dzisiaj artykuł o meble.pl prezentujący "od kuchni" model działania serwisu.Zapraszamy do lektury.

więcej

DekoratorniaTV w Internecie razem z meble.pl

IIF 01/12/2009

meble.pl rozpoczęły współpracę z najpopularniejszym a właściwe jedynym w polskiej telewizji programem poświęconym urządzaniu wnętrz: DEKORATORNIA TV emitowanym na antenie TV4. Teraz skrócone odcinki wideo można oglądać na stronie dekoratornia.meble.pl...

więcej
Najpopularniejsze
Kategorie postów

IIF RMS VENTURES LLC S.K.A.
al. Jana Pawła II 43b
Budynek Podium Park,
10 piętro
31-864 Kraków
tel. +48 12 376 51 73
biuro@iif.pl

Szukaj w artykułach

Dołącz do nas!
2023 Copyright IIF