Dla nas największą wartością są sukcesy naszych spółek.


meble Serwis branży meblarskiej
Inwestycja IIF: Październik 2008
www.meble.pl

Portal numer 1 wyposażenia wnętrz w Polsce odwiedzany przez milion użytkowników miesięcznie. To również największy pasaż meblowy: sklep.meble.pl.

Meble.pl to portal zajmujący pierwsze miejsce w badaniach PBI Gemius. Spółka, w którą w październiku 2008, zainwestował IIF jest doskonale zarządzana a serwis jest niekwestionowanym liderem branży meblarskiej.

Dzięki inwestycji IIF spółka meble.pl znacznie poszerzy swój udział w rynku internetowym. Inwestycja pozwoli meble.pl na zajęcie czołowego miejsca w potężnym, rozwijającym się rynku e-commerce. Już dziś meble.pl są liderem branży, a w perspektywie kilku lat staną się największym centrum handlu elektronicznego w branży wnętrzarsko – meblarskiej. Wiara IIF w sukces tego projektu wynika z przekonania, że kupno mebli w Internecie jest równie łatwe i wygodne jak zakup sprzętu RTV i AGD.

Strategia rozwoju zakłada, że meble.pl staną się miejscem, w którym szybko i wygodnie będzie można urządzić i zaprojektować dom czy mieszkanie. Kompleksowe podejście to klucz do sukcesu – począwszy od projektowania wnętrza aż do jego wyposażenia i wykonania. Na każdym etapie można zasięgnąć porad specjalistów, znaleźć opinie innych użytkowników, skorzystać z bazy wykonawców, projektantów i producentów mebli. Społecznościowa platforma projektowa umożliwi ponadto nabycie poszczególnych elementów wyposażenia domu.

Serwis współpracuje z największymi graczami rynku internetowego (dom.gazeta.pl), ma doskonałe relacje w branży meblarskiej i jest animatorem rynku meblowego. Przyznawana przez nią nagroda „Diament Meblarstwa” jest uznanym w środowisku wyróżnieniem. Spółka efektywnie wykorzystuje swoje zasoby w budowaniu zasięgu na rynku internetowym. W lipcu 2008 roku został otwarty dynamicznie rozwijający się pasaż handlowy oraz pozyskane zostały dwa serwisy z internetowej branży meblarskiej (mebleo.pl i meblowy.com.pl).

 

Poszukujemy CFO do Meble.pl (CFO wanted)

Rafał Styczeń 12/10/2011

Szukamy do meble.pl młodego, zdolnego, ambitnego CFO.Meble.pl to prężnie rozwijący sie e-commerce w branży meblowej. Ogromna dynamika i zyskowność. W 2008 miał raptem 1.2 mln rocznej sprzedaży. Dziś ponad 36 mln obrotu w pasażu, własna sprzedaż...

więcej

Otwarcie Centrum meble.pl

IIF 02/09/2011

26.08.2011 miało miejsce pre-opening Centrum meble.pl w RzeszowieW jednym miejscu klienci znajdą tam akcesoria meblowe takich firm jak  Blum, Accuride, Siro, Schwinn, Gamet, Rehau i wielu innych. Centrum meble.pl będzie oferować usługi cięcia...

więcej

E-biznes od kuchni: meble.pl

IIF 09/12/2009

Na łamach Internet Standard ukazał się dzisiaj artykuł o meble.pl prezentujący "od kuchni" model działania serwisu.Zapraszamy do lektury.

więcej

DekoratorniaTV w Internecie razem z meble.pl

IIF 01/12/2009

meble.pl rozpoczęły współpracę z najpopularniejszym a właściwe jedynym w polskiej telewizji programem poświęconym urządzaniu wnętrz: DEKORATORNIA TV emitowanym na antenie TV4. Teraz skrócone odcinki wideo można oglądać na stronie dekoratornia.meble.pl...

więcej
Najpopularniejsze
Kategorie postów

IIF SP. Z O.O.
al. Jana Pawła II 43b
Budynek Podium Park,
10 piętro
31-864 Kraków
biuro@iif.pl

Szukaj w artykułach

Dołącz do nas!
2024 Copyright IIF